Witamy!

Zapraszamy do naszej nowej atrakcji przy Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska. Tutaj najmłodsi zwiedzający, jak również goście spoza Parku, mogą przeżyć gigantyczną frajdę na naszych dmuchanych zamkach i innych atrakcjach.

  • 58-530 Kowary, ul. Zamkowa 9
  • tel. +48 669 955 994

PAŁACOWA BAWIALNIA NIECZYNNA

Aktualności

Pierwsze dni wakacji już za nami, pogoda dopisuje i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Jest to wręcz idealny moment na wycieczkę w pełne słońca Karkonosze!  
PAŁACOWA BAWIALNIA jest do Państwa dyspozycji codziennie od 9:00 do 18:00.
Dla najmłodszych czeka u nas niezapomniana moc atrakcji, świat pełen dmuchanych zamków, plaży, rowerów wodnych, zjeżdżalni, skoczni, torów przeszkód, wyrzutni, baniek mydlanych, waty cukrowej, popcornu i wielu, wielu innych niespodzianek!
Znajdziecie Państwo również u nas miejsce, które pozwoli Wam w bardzo smaczny sposób obniżyć temperatury wakacyjnych upałów. W kawiarni czekają pyszne lody, ciasta, desery, zimne napoje, lemoniada oraz włoska aromatyczna kawa, również mrożona!
Prawdę mówiąc... w bardzo przyjemny sposób mogą Państwo wraz ze swoimi pociechami spędzić u nas niemal cały dzień, dlatego zadbaliśmy również o to, aby nikt od nas głodny nie wyszedł. Od samego rana na najwyższych obrotach działa nasz BURGER BAR, jedyny foodtruck w okolicy – mobilny bar, z którego pokładu sprzedawane są na wynos lokalne smakołyki. Przede wszystkim polujcie na burgery z wołowiną i świeżymi warzywami – aromatyczne i rozpływające się w ustach! Nie zabrakło  oczywiście sałatek z lokalnych, ekologicznych warzyw, frytek, pierogów, zapiekanek i masy innych pyszności, a wszystko przyrządzane z pasją i serwowane z uśmiechem przez załogę BURGER BARU!
Krótkimi słowy... dla każdego coś dobrego. Niezapomniana zabawa dla dzieci i dorosłych! Zapraszamy, do zobaczenia!