Witamy!

Zapraszamy do naszej nowej atrakcji przy Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska. Tutaj najmłodsi zwiedzający, jak również goście spoza Parku, mogą przeżyć gigantyczną frajdę na naszych dmuchanych zamkach i innych atrakcjach.

  • 58-530 Kowary, ul. Zamkowa 9
  • tel. +48 669 955 994

PAŁACOWA BAWIALNIA NIECZYNNA

Aktualności

Wakacje trwają w najlepsze, słoneczne dni nas nie opuszczają. Pałacowa Bawialnia to idealne miejsce aby spędzić czas bawiąc się i jednocześnie wykorzystując wpaniałą pogodę Karkonoszy!

 

W Pałacowej Bawialni najmłodsi znajdą dla siebie mnóstwo atrakcji. Dzieci mogą zjechać 70-metrową zjeżdżalnią wodną, skoczyć z wielkiej skoczni, popływać na rowerkach wodnych, pokonać tor przeszkód, zagrać w cymbergaja i wiele innych!

 

W przerwie między zabawą zapraszamy do naszej kawiarni gdzie czekają na Państwa lody, ciasta, zimne napoje oraz aromatyczna kawa. Przy Pałacowej Bawialni znajduje się także nasz BURGER BAR - jedyny foodtrack w okolicy. Na jego pokładzie można znaleźć przepyszne burgery z wołowiną, sałatki, frytki, zapiekanki, pierogi, a także zestaw KINDER PARTY -specjalny zestaw dla dzieci składający się z frytek, stripsów oraz soczku z rurką.

 

Zapraszamy do Pałacowej Bawialni codziennie od 9:00 do 18:00!