PAŁACOWA BAWIALNIA NIECZYNNA

Witamy! Zapraszamy do naszej nowej atrakcji przy Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska. Tutaj najmłodsi zwiedzający, jak również goście spoza Parku, mogą przeżyć gigantyczną frajdę na naszych dmuchanych zamkach i innych atrakcjach.

  • 58-530 Kowary, ul. Zamkowa 9
  • tel. +48 669 955 994

. . .


PAŁACOWA BAWIALNIA NIECZYNNA


. . .

Aktualności

Wakacje trwają w najlepsze, słoneczne dni nas nie opuszczają. Pałacowa Bawialnia to idealne miejsce aby spędzić czas bawiąc się i jednocześnie wykorzystując wpaniałą pogodę Karkonoszy!

 

W Pałacowej Bawialni najmłodsi znajdą dla siebie mnóstwo atrakcji. Dzieci mogą zjechać 70-metrową zjeżdżalnią wodną, skoczyć z wielkiej skoczni, popływać na rowerkach wodnych, pokonać tor przeszkód, zagrać w cymbergaja i wiele innych!

 

W przerwie między zabawą zapraszamy do naszej kawiarni gdzie czekają na Państwa lody, ciasta, zimne napoje oraz aromatyczna kawa. Przy Pałacowej Bawialni znajduje się także nasz BURGER BAR - jedyny foodtrack w okolicy. Na jego pokładzie można znaleźć przepyszne burgery z wołowiną, sałatki, frytki, zapiekanki, pierogi, a także zestaw KINDER PARTY -specjalny zestaw dla dzieci składający się z frytek, stripsów oraz soczku z rurką.

 

Zapraszamy do Pałacowej Bawialni codziennie od 9:00 do 18:00!