Witamy!

Zapraszamy do naszej nowej atrakcji przy Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska. Tutaj najmłodsi zwiedzający, jak również goście spoza Parku, mogą przeżyć gigantyczną frajdę na naszych dmuchanych zamkach i innych atrakcjach.

  • 58-530 Kowary, ul. Zamkowa 9
  • tel. +48 669 955 994
  • czynne codziennie: 09:00 - 18:00

 

Pałacowa Bawialnia NIECZYNNA

 


Informacje i ceny

PAŁACOWA BAWIALNIA NIECZYNNA

 

Ceny biletów:

 

32 zł/ DZIECKO - cały dzień na wszystkie atrakcje

5 zł / OPIEKUN - OSOBA DOROSŁA


Bilet grupowy (powyżej 15 osób) - 25 zł za 2 godziny, na wszystkie atrakcje


NA DMUCHANYCH ATRAKCJACH MOGĄ SIĘ BAWIĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE DZIECI !!!


Zniżka dla niepełnosprawnych - 50%

Zniżka dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny - 20%

 

Bilet uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji Pałacowej Bawialni.

Na terenie Bawialni znajduje się kawiarnia, która  oferuje mnóstwo kulinarnych smaków: aromatyczną kawę, herbatę o wielu smakach, a przede wszystkim wspaniałe desery i wyciskane na miejscu soki. Obok zaparkował Retro-Bar, wehikuł w amerykańskim stylu. Cieszy nie tylko oko, ale i podniebienie. Prawdziwe Burgery z soczystego mięsa, sałatki mięsno-warzywne i pieczone kurczaki to tylko część menu Retro-Baru.

 

URODZINY W PAŁACOWEJ BAWIALNI

Oferta obowiązująca przy organizacji przyjęć urodzinowych na terenie PAŁACOWEJ BAWIALNI :


- solenizant oraz jego rodzice przebywają na terenie Pałacowej Bawialni bezpłatnie; każde dziecko 32 zł oraz każdy opiekun 5 zł.
- bilety są całodniowe;
- podczas przyjęcia przygotowana jest specjalna ilość miejsc siedzących przy stołach dla DZIECI biorących udział w przyjęciu urodzinowym;
- podczas przyjęcia można skorzystać z oferty naszej plenerowej kawiarni, gdzie czekają na Państwa kawy, herbaty, napoje, ciasta, lody, słodkie przekąski, wata cukrowa, popcorn itp. oraz Burger Bar-u, a tu z kolei znajdziemy burgery z wołowiną i świeżymi warzywami, świeże kurczaki, sałatki, frytki, zapiekanki i inne dania obiadowe;
- jest również możliwość posiadania własnych ciast, tortów, przekąsek, napojów itp.;

 

Przy planowanej organizacji przyjęcia urodzinowego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 669 955 994, w celu bezpłatnej rezerwacji miejsc z konkretną datą i godziną, byśmy mogli zapewnić Państwu dogodną ilość miejsc siedzących.