Witamy!

Zapraszamy do naszej nowej atrakcji przy Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska. Tutaj najmłodsi zwiedzający, jak również goście spoza Parku, mogą przeżyć gigantyczną frajdę na naszych dmuchanych zamkach i innych atrakcjach.

  • 58-530 Kowary, ul. Zamkowa 9
  • tel. +48 669 955 994

PAŁACOWA BAWIALNIA NIECZYNNA

Aktualności

Półmetek wakacji już za nami jednak my nie zwalniamy tempa. Pałacowa Bawialnia to fantastyczny sposób aby spędzić dzień aktywne i jednocześnie mieć mnóstwo zabawy! Na najmłodszych czeka wiele przeróżnych atrakcji takich jak tor przeszkód,  basen z kulkami, gigantyczna skocznia oraz rowerki wodne i 70-metrowa zjeżdżalnia wodna.

 

Tuż przy Pałacowej Bawialni  stoi nasz foodtrack BURGER BAR. Na jego pokładzie znajdą Państwo frytki, domowe zapiekanki, sałatki, burgery z wołowiną, zestaw dziecięcy Kinder Party,  a także oryginalny smażony czeski ser.

 

Serdecznie zapraszamy do Pałacowej Bawialni codziennie od 9:00 do 18:00!

Wakacje trwają w najlepsze, słoneczne dni nas nie opuszczają. Pałacowa Bawialnia to idealne miejsce aby spędzić czas bawiąc się i jednocześnie wykorzystując wpaniałą pogodę Karkonoszy!

 

W Pałacowej Bawialni najmłodsi znajdą dla siebie mnóstwo atrakcji. Dzieci mogą zjechać 70-metrową zjeżdżalnią wodną, skoczyć z wielkiej skoczni, popływać na rowerkach wodnych, pokonać tor przeszkód, zagrać w cymbergaja i wiele innych!

 

W przerwie między zabawą zapraszamy do naszej kawiarni gdzie czekają na Państwa lody, ciasta, zimne napoje oraz aromatyczna kawa. Przy Pałacowej Bawialni znajduje się także nasz BURGER BAR - jedyny foodtrack w okolicy. Na jego pokładzie można znaleźć przepyszne burgery z wołowiną, sałatki, frytki, zapiekanki, pierogi, a także zestaw KINDER PARTY -specjalny zestaw dla dzieci składający się z frytek, stripsów oraz soczku z rurką.

 

Zapraszamy do Pałacowej Bawialni codziennie od 9:00 do 18:00!

Mamy dla Państwa wspaniałą wiadomość! Już od 26 maja rusza Pałacowa Bawialnia! Powracają wszystkie atrakcje w tym 70-METROWA zjeżdżalnia wodna na pontonkach oraz SKOCZNIA GIGANT. Specjalnie na Dzień Dziecka przygotowaliśmy specjalną zniżkę i TYLKO 1 CZERWCA wejście dla jednego dziecka będzie wynosić jedynie 10zł! Wspaniała zabawa tuż przy Parku Miniatur!

 

Pałacowa Bawialnia będzie czynna codziennie od 26 maja do końca września od 9:00 do 18:00.

Serdecznie zapraszamy!

Nasze dmuchane zamki i pałace jeszcze przez cały wrzesień czekają na Państwa, codziennie od 9:00 do 18:00, zapraszamy!

Sierpień pełen słońca każdego dnia sprowadza do nas wielu gości... zarówno tych spragnionych spaceru po najpiękniejszych zakątkach Dolnego Śląska, jak i tych, którzy zwyczajnie pragną dobrej zabawy! PARK MINIATUR i PAŁACOWA BAWIALNIA, to najlepszy sposób, by spędzić dzień w naszych pięknych Karkonoszach... moc atrakcji dla całej rodziny, cudowne widoki, górskie powietrze i uśmiechy na twarzach, u nas nie zabraknie niczego z tych rzeczy! Czekamy na Państwa codziennie od 9:00 do 18:00, do zobaczenia!

Dotarł do nas kolejny materiał o Pałacowej Bawialni, tym razem od Slołsity - Kowary! W ubiegłbym miesiącu odwiedziły nas dzieci z Miejskiego Ośrodka Kultury w Kowarach, biorące udział w zajęciach pt. "Wakacje z Kulturą", więc obowiązkowo musiały trafić również do nas, do Parku Miniatur w Kowarach. Spójrzcie Państwo jak świetnie dzieciaki się u nas bawiły! Zapraszamy codziennie od 9:00 do 18:00!

 

KRÓTKI REPORTAŻ:

https://www.youtube.com/watch?v=O04qsN6XqKA

Gigantyczna zabawa dla całej rodziny! Dmuchane zamki, pałace, rowery wodne, skocznia gigant, stoły do cymbergaja, wodna zjeżdżalnia, plaża, leżaki, bańki mydlane, plenerowa kawiarnia, Burger Bar i masę innych atrakcji czeka na Państwa codziennie od 9:00 do 18:00! Lato trwa, a nowych atrakcji ciągle przybywa! Nie można tego przegapić, zapraszamy!

Pierwsze dni wakacji już za nami, pogoda dopisuje i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Jest to wręcz idealny moment na wycieczkę w pełne słońca Karkonosze!  
PAŁACOWA BAWIALNIA jest do Państwa dyspozycji codziennie od 9:00 do 18:00.
Dla najmłodszych czeka u nas niezapomniana moc atrakcji, świat pełen dmuchanych zamków, plaży, rowerów wodnych, zjeżdżalni, skoczni, torów przeszkód, wyrzutni, baniek mydlanych, waty cukrowej, popcornu i wielu, wielu innych niespodzianek!
Znajdziecie Państwo również u nas miejsce, które pozwoli Wam w bardzo smaczny sposób obniżyć temperatury wakacyjnych upałów. W kawiarni czekają pyszne lody, ciasta, desery, zimne napoje, lemoniada oraz włoska aromatyczna kawa, również mrożona!
Prawdę mówiąc... w bardzo przyjemny sposób mogą Państwo wraz ze swoimi pociechami spędzić u nas niemal cały dzień, dlatego zadbaliśmy również o to, aby nikt od nas głodny nie wyszedł. Od samego rana na najwyższych obrotach działa nasz BURGER BAR, jedyny foodtruck w okolicy – mobilny bar, z którego pokładu sprzedawane są na wynos lokalne smakołyki. Przede wszystkim polujcie na burgery z wołowiną i świeżymi warzywami – aromatyczne i rozpływające się w ustach! Nie zabrakło  oczywiście sałatek z lokalnych, ekologicznych warzyw, frytek, pierogów, zapiekanek i masy innych pyszności, a wszystko przyrządzane z pasją i serwowane z uśmiechem przez załogę BURGER BARU!
Krótkimi słowy... dla każdego coś dobrego. Niezapomniana zabawa dla dzieci i dorosłych! Zapraszamy, do zobaczenia!

Oferta obowiązująca przy organizacji przyjęć urodzinowych na terenie PAŁACOWEJ BAWIALNI:

- 20% zniżki od regularnych cen biletów dla każdego dziecka;
- solenizant, rodzice i opiekunowie przebywają na terenie Pałacowej Bawialni bezpłatnie;
- bilety są całodniowe;
- podczas przyjęcia przygotowana jest specjalna ilość miejsc siedzących przy stołach dla DZIECI biorących udział w przyjęciu urodzinowym;
- podczas przyjęcia można skorzystać z oferty naszej plenerowej kawiarni, gdzie czekają na Państwa kawy, herbaty, napoje, ciasta, lody, słodkie przekąski, wata cukrowa, popcorn itp. oraz Burger Bar-u, a tu z kolei znajdziemy burgery z wołowiną i świeżymi warzywami, świeże kurczaki, sałatki, frytki, zapiekanki i inne dania obiadowe;
- jest również możliwość posiadania własnych ciast, tortów, przekąsek, napojów itp.;

 

Przy planowanej organizacji przyjęcia urodzinowego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 669 955 994,  w celu bezpłatnej rezerwacji miejsc z konkretną datą i godziną, byśmy mogli zapewnić Państwu dogodną ilość miejsc siedzących. Zapraszamy serdecznie!

Moc atrakcji dla dzieci i dla starszych, PAŁACOWA BAWIALNIA przy Parku Minaitur w Kowarach, czynna codziennie od 9:00 do 18:00! 7-metrowa skocznia gigant (od 10 roku życia) oraz 70-metrowa wodna zjeżdżalnia na pontonkach (od 8 roku życia), natomiast wszystkie pozostałe atrakcje (bez dolnych ograniczeń wiekowych)! Oczywiście ceny obowiązują tylko dzieci. Rodzice i opiekunowie przebywają na terenie Pałacowej Bawialni bezpłatnie! A tak wyglądał u nas 1 czerwiec - Dzień Dziecka! Zapraszamy!


Krótki reportaż:

http://strimeo.tv/film/nowa-atrakcja-w-kowarach-slynna-na-cala-polske

Archiwum aktualności